• Soita päivystykseen
  • Rekry

    Kuinka voisimme olla avuksi?

    Yhteystiedot

    Ota yhteyttä tai jos asiasi on kiireellinen, voit työajan ulkopuolella soittaa päivystysnumeroomme!

    Henkilöstö

    Hallinto

    Kristo-Pekka Niemi

    Toimitusjohtaja

    +358 44 084 8764

    k-p.niemi@eth.fi

    Pentti Niemi

    Tekninen johtaja


    +358 44 254 1990

    pentti.niemi@eth.fi

    Eero Mäntylä

    Kehityspäällikkö, HSEQ


    +358 44 291 0275

    eero.mantyla@eth.fi

    Suvi Heinonen

    Controller


    +358 44 084 8798

    suvi.heinonen@eth.fi

    Projektipäälliköt

    Kristo-Pekka Niemi

    Toimitusjohtaja

    +358 44 084 8764

    k-p.niemi@eth.fi

    Marko Weman

    Projektijohtaja


    +358 400 825 264

    marko.weman@eth.fi

    Joonas Maansalo

    Projektipäällikkö


    +358 40 822 9503

    joonas.maansalo@eth.fi

    Markus Mämmi

    Projektipäällikkö


    +358 40 764 6483

    markus.mammi@eth.fi

    Riku Finnilä

    Projektipäällikkö


    +358 45 356 8511

    riku.finnila@eth.fi

    Jesse Virtanen

    Projektipäällikkö


    +358 50 458 6417

    jesse.virtanen@eth.fi

    Erno Hakala

    Projektipäällikkö


    +358 40 084 8765

    erno.hakala@eth.fi

    Jari Karlsson

    Projektipäällikkö


    +358 44 0848 793
    jari.karlsson@eth.fi

    Työnjohtajat

    Joonas Mäkeläinen

    Työnjohtaja


    +358 44 973 4148

    joonas.makelainen@eth.fi

    Ymär Bedretdin

    Työnjohtaja


    +358 50 413 7997

    ymbe.bedretdin@eth.fi

    Jami Laakkonen

    Työnjohtaja


    +358 40 524 1657
    jami.laakkonen@eth.fi

    Vesa Santonen

    Huoltomestari


    +358 400 597 621

    vesa.santonen@eth.fi

    Petteri Lehtonen

    Työnjohtaja


    +358 50 305 9245

    petteri.lehtonen@eth.fi

    Tuomas Vainio

    Työnjohtaja


    +358 44 519 9630

    tuomas.vainio@eth.fi

    Jani Räsänen

    Työnjohtaja


    +358 40 553 2418
    jani.rasanen@eth.fi

    Tapio Kaunismäki

    Hitsauskoordinaattori, IWS


    +358 44 752 6129

    tapio.kaunismaki@eth.fi

    Janne Kuusikkomaa

    Työnjohtaja


    +358 50 599 8990

    janne.kuusikkomaa@eth.fi